Location : Home > M > MAZ43000MF
MAZ43000MF
Share on FacebookShare on Facebook
MAZ43000MF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZ43000MF 876548 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MAZ43000MF standard package with RoHS 46740 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
MAZ43000MF DIODE ZENER 30V 370MW DO-34 8000 Panasonic - SSG (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAZ43000MF Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZ43000MF 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387190562 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CB FT 3 ASY
0386107306 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate