Location : Home > M > MAZ41500MF
MAZ41500MF
Share on FacebookShare on Facebook
MAZ41500MF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZ41500MF Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZ41500MF DO-34 4000 PANASONIC 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MAZ41500MF 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAZ41500MF RoHS Compliant 38255 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MAZ41500MF DIODE ZENER 15V 370MW DO-34 231800 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84J-B2V4,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.4V 550MW SOD323F
BZX84J-B2V4,115 NXP 139300 17+/18+ DIODE ZENER 2.4V 550MW SC-90 FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84J-B2V4,115 NXP 139300 NEW RoHS DIODE ZENER 2.4V 550MW SC-90 FindCores Electronics Inc.
BZX84J-B2V4,115 NXP 156949 15+ DIODE ZENER 2.4V 550MW SC-90 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZX84J-B2V4,115 NXP 261680 1538+ DIODE ZENER 2.4V 550MW SC-90 Alphatek Technology Limited
0387212305 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
521990 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth 12-24 AWG