Location : Home > M > MAZ41300MF
MAZ41300MF
Share on FacebookShare on Facebook
MAZ41300MF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZ41300MF standard package with RoHS 46970 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
MAZ41300MF RoHS Compliant 38155 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MAZ41300MF Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZ41300MF DIODE ZENER 13V 370MW DO-34 8000 Panasonic - SSG (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAZ41300MF 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1728675 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1728675 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1728675 Phoenix Contact 157850 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1728675 Phoenix Contact 298350 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com