Location : Home > M > MAZ41200MF
MAZ41200MF
Share on FacebookShare on Facebook
MAZ41200MF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZ41200MF Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZ41200MF 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MAZ41200MF 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAZ41200MF RoHS Compliant 38055 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MAZ41200MF DIODE ZENER 12V 370MW DO-34 262050 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIT1618AA-13-33E-25.000000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 25MHZ OE
OSTVI214150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 21 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
OSTVI214150 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVI214150 NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVI214150 On Shore Technology Inc. 157480 2016+ TERM BLOCK RISING CLAMP 21POS Unitronix Electronics Limited
YL08615100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
YL08615100J0G Amphenol FCI 147650 2016+ 508 TB RIS CLA 2-ROWS-R Unitronix Electronics Limited
YL08615100J0G IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YL08615100J0G NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASTMHTFL-12.000MHZ-AR-E-T Crystals and Oscillators Oscillators 12MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
ASFL1-32.000MHZ-EC-T Crystals and Oscillators Oscillators 32MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 45mA Enable/Disable
ASFL1-32.000MHZ-EC-T Abracon LLC 140190 NEW RoHS OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL SMD FindCores Electronics Inc.
ASFL1-32.000MHZ-EC-T Abracon LLC 42415 1538+ OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL SMD Alphatek Technology Limited
ASFL1-32.000MHZ-EC-T Semiconductor 21085 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ASFL1-32.000MHZ-EC-T STOCK 45750 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0707-0-15-01-12-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.022" (0.38mm ~ 0.56mm) No Tail Solder