Location : Home > M > MAZ410000F
MAZ410000F
Share on FacebookShare on Facebook
MAZ410000F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZ410000F 876548 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MAZ410000F standard package with RoHS 46470 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
MAZ410000F 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAZ410000F DIODE ZENER 10V 370MW DO-34 8000 Panasonic - SSG (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAZ410000F Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-87-015-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-87-015-20-001101 Preci-Dip 157750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-015-20-001101 Preci-Dip 298350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929805-01-36-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-480303-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.200" (5.08mm)
1-480303-2 IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-480303-2 TE Connectivity AMP Connectors 279050 2016+ CONN PLUG HSNG 3POS .200 RED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-480303-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-480303-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG HSNG 3POS .200 RED Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0741621206 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0395238817 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0386915127 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 27 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
09195506323 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle