Location : Home > M > MAX6346XR46-T
MAX6346XR46-T
Share on FacebookShare on Facebook
MAX6346XR46-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0741620236 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
832-80-046-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
832-80-046-20-001101 IC 57260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
832-80-046-20-001101 Preci-Dip 157870 2016+ CONN HDR 46POS 2MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
832-80-046-20-001101 Preci-Dip 297690 2016+ CONN HDR 46POS 2MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com