Location : Home > M > MAX1279BCTC+T
MAX1279BCTC+T
Share on FacebookShare on Facebook
MAX1279BCTC+T distributors
8N3Q001KG-0088CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 156.25MHz 10-CLCC
8N3Q001KG-0088CDI8 IC 57290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SE-330-23-01 Industrial Controls, Meters Protection Relays & Systems NGR MONITOR NC 48-VDC ETHERNET
SE-330-23-01 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SE-330-23-01 NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55-00133 Industrial Controls, Meters Sensor Cable - Assemblies CONN VALVE PLUG 2M
55-00133 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9DBU0531AKILF Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC BUFFER 5OUTPUT 1.5V 32MLF
9DBU0531AKILF IDTIntegra 50 32-VFQFPN(5x5) Richmon industrial
9DBU0531AKILF IC 56520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5604535 Industrial Controls, Meters Accessories RE-LABLEDFLK-PVB2/24
5604535 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9DBV0231AKLF Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLOCK BUFFER 24MLF
9DBV0231AKLF IDT 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LC-F-1-C-N3 Industrial Controls, Meters Controllers - Liquid, Level Liquid Level Controller High/Low Level DPDT (2 Form C) 120VAC Chassis Mount
LC-F-1-C-N3 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LC-F-1-C-N3 NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N3SV76AC-0100CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N3SV76AC-0100CDI IC 57640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EPF10K100ABC356-1N Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATMEGA328P-AUR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers AVR AVR? ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (16K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
ATMEGA328P-AUR ATMEL 87530 1525+ MCU AVR 32K FLASH 20MHZ 32TQFP Ronxim Components Ltd.
ATMEGA328P-AUR ATMEL 29150 2012+ Standard Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MB91F524JSCPMC-GSE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers FR81S FR MB91520 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 576KB (576K x 8) FLASH 120-LQFP (16x16)
MAX44285HAWA+T IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX44285HAWA+T NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
74AXP2T08GU10X NXP 6900 10-XQFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
70T3339S133BCI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 9MBIT 133MHZ 256CABGA
70T3339S133BCI IDT 989000 16+ROHS SOP Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
70T3339S133BCI IC 59370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10-89-4402 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
10-89-4402 37996 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
10-89-4402 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
10-89-4402 Molex Connector Corporation 147460 2016+ CONN HEADER 40POS .100 R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
3210-20-003-11-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
3210-20-003-11-99 CNC Tech 157510 2016+ CONN HEADER 0.050 20 POS Unitronix Electronics Limited
3210-20-003-11-99 CNC Tech 288590 2016+ CONN HEADER 0.050 20 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77311-424-03 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin