Location : Home > M > MAX1274ACTC+T
MAX1274ACTC+T
Share on FacebookShare on Facebook
MAX1274ACTC+T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAX1274ACTC+T ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3DV85KC-0048CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 159.375MHz, 155.52MHz 6-CLCC
8N4SV76FC-0012CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 672.1627MHz 6-CLCC
ICS95V842AF Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLK BUF DDR 333MHZ 1CIRC
ICS95V842AF Electronics 27431 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ICS95V842AF IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
74005-4854 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UM5-4854 SAFETY MAT
74008-3024 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UMY10-3024 SAFETY MAT 10M
DCA1-5CNC5F1 Industrial Controls, Meters Accessories CABLE 0.5M F CONNECTOR ONE END
DCA1-5CNC5F1 687549 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DCA1-5CNC5F1 687549 13+ fenkey electronics co.,ltd
DCA1-5CNC5F1 687549 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
8N3SV76AC-0176CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 345MHz 6-CLCC
8N3SV76AC-0176CDI IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV76AC-0176CDI IC 57720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV76AC-0115CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 175MHz 6-CLCC
8N3SV76AC-0115CDI8 IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M1A3P600-2FGG256 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TLV314IDCKT TI 7540 SC-70-5 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
ADA4077-1ARMZ ADI 2870 NEW+ MSOP8 VENDOR COMPONENTS INC.
ADA4077-1ARMZ ADI 98370 16/17+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ADA4077-1ARMZ ADI 98170 16/17+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
794073-2 IC 57630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3210-30-001-11-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
3210-30-001-11-00 CNC Tech 157250 2016+ CONN IDC HEADER 0.050 30 POS Unitronix Electronics Limited
3210-30-001-11-00 CNC Tech 278790 2016+ CONN IDC HEADER 0.050 30 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3210-30-001-11-00 IC 59400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3221-60-0300-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
3221-60-0300-00 CNC Tech 147040 2016+ IDC BOX HEADER 0.050 60 POS Unitronix Electronics Limited
3221-60-0300-00 CNC Tech 278010 2016+ IDC BOX HEADER 0.050 60 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95735-112 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold