Location : Home > M > MAL213834221E3
MAL213834221E3
Share on FacebookShare on Facebook
MAL213834221E3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAL213834221E3 CAP ALUM 220UF 20 10V AXIAL 795800 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MAL213834221E3 CAP ALUM 220UF 20 10V AXIAL 690600 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
MAL213834221E3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 10V 20 Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MAL213834221E3 CAP ALUM 220UF 20 10V AXIAL 1422100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MAL213834221E3 CAP ALUM 220UF 20 10V AXIAL 99130 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com