Location : Home > M > MAL213817331E3
MAL213817331E3
Share on FacebookShare on Facebook
MAL213817331E3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAL213817331E3 CAP ALUM 330UF 20 40V AXIAL 1412400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MAL213817331E3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 330uF 40V 20 Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.