Location : Home > M > MAL212025152E3
MAL212025152E3
Share on FacebookShare on Facebook
MAL212025152E3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAL212025152E3 CAP ALUM 1500UF 20 16V AXIAL 1239000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
MAL212025152E3 CAP ALUM 1500UF 20 16V AXIAL 87490 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MAL212025152E3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1500uF 16V 20 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MAL212025152E3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1500uF 16V 20 80,000 Vishay/BC Components 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd