Location : Home > M > MAL211816152E3
MAL211816152E3
Share on FacebookShare on Facebook
MAL211816152E3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAL211816152E3 CAP ALUM 1500UF 20 25V AXIAL 1327800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
MAL211816152E3 CAP ALUM 1500UF 20 25V AXIAL 87510 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MAL211816152E3 CAP ALUM 1500UF 20 25V AXIAL 605600 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MAL211816152E3 789456 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
MAL211816152E3 CAP ALUM 1500UF 20 25V AXIAL 1327800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-5-55-20-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD