Location : Home > M > MA601A104KAA
MA601A104KAA
Share on FacebookShare on Facebook
MA601A104KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA601A104KAA CAP CER 0.1UF 100V 10 AXIAL 1440000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MA601A104KAA CAP CER 0.1UF 100V 10 AXIAL 890000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MA601A104KAA CAP CER 0.1UF 100V 10 AXIAL 784800 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MA601A104KAA CAP CER 0.1UF 100V 10 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MA601A104KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.1uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd