Location : Home > M > MA601A104JAA
MA601A104JAA
Share on FacebookShare on Facebook
MA601A104JAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA601A104JAA CAP CER 0.1UF 100V 5 AXIAL 886300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MA601A104JAA CAP CER 0.1UF 100V 5 AXIAL 781100 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MA601A104JAA CAP CER 0.1UF 100V 5 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MA601A104JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.1uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
MA601A104JAA CAP CER 0.1UF 100V 5 AXIAL 1436300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com