Location : Home > M > MA505A103FAA
MA505A103FAA
Share on FacebookShare on Facebook
MA505A103FAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA505A103FAA CAP CER 10000PF 50V 1 AXIAL 886000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MA505A103FAA CAP CER 10000PF 50V 1 AXIAL 780800 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MA505A103FAA CAP CER 10000PF 50V 1 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MA505A103FAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
MA505A103FAA CAP CER 10000PF 50V 1 AXIAL 1436000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com