Location : Home > M > MA502A822FAA
MA502A822FAA
Share on FacebookShare on Facebook
MA502A822FAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA502A822FAA CAP CER 8200PF 200V 1 AXIAL 885800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MA502A822FAA CAP CER 8200PF 200V 1 AXIAL 780600 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MA502A822FAA CAP CER 8200PF 200V 1 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MA502A822FAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 8200pF 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
MA502A822FAA CAP CER 8200PF 200V 1 AXIAL 1435800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com