Location : Home > M > MA320016
MA320016
Share on FacebookShare on Facebook
MA320016 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ST5ER205 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2M Ohm 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment
ST5ER205 Copal 10351 12+ TRIMMER 2M OHM 0.25W SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
ST5ER205 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ST5ER205 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FT63EP101 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
FT63EP101 Copal 28003 12+ TRIMMER 100 OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
FT63EP101 Copal 75000 12+ TRIMMER 100 OHM 0.5W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd
FT63EP101 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1623891-7 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 1k Ohm 0.1W, 1/10W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Side Adjustment
1-1623891-7 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1623891-7 TE Connectivity 5538 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
1-1623891-7 TE Connectivity 26891 12+ TRIMMER 1K OHM 0.1W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
1-1623891-7 TE Connectivity 7468 15+ TRIMMER 1K OHM 0.1W TH Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
VI-2NV-MU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W