Location : Home > M > MA2B00100F
MA2B00100F
Share on FacebookShare on Facebook
MA2B00100F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA2B00100F RoHS Compliant 39594 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MA2B00100F DIODE BI-DIR TRIGGER 2A DO-35 242350 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MA2B00100F standard package with RoHS 43120 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
MA2B00100F ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
07-0501-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 7POS TIN
07-0501-30 Aries Electronics 157830 2016+ CONN SOCKET SIP 7POS TIN Unitronix Electronics Limited
07-0501-30 Aries Electronics 278550 2016+ CONN SOCKET SIP 7POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
07-0501-30 IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-032-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold