Location : Home > M > MA240019
MA240019
Share on FacebookShare on Facebook
MA240019 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA240019 N/A 9950 MICROCHIP NEWD/C STOCK TAIWAN DBA INT¡¯L CORPORATION LTD.
MA240019 NEW&ORIGINALPART 12000 MICROCHIP 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
MA240019 ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MA240019 SOPDIP 24350 MICROCHIP 2016+ 1-3days European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-20F-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W
VE-20F-MX IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-20F-MX NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-20F-MX IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-20F-MX NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B31-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W
VE-B31-MW IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B31-MW NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B31-MW NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWJ-IX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W
VI-BWJ-IX-F4 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWJ-IX-F4 NEW 88650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BWK-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W