Location : Home > M > MA102A101JAA
MA102A101JAA
Share on FacebookShare on Facebook
MA102A101JAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA102A101JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 100pF 5 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MA102A101JAA ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MA102A101JAA CAP CER 100PF 200V 5 AXIAL 700100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MA102A101JAA CAP CER 100PF 200V 5 AXIAL 1326400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MA102A101JAA CAP CER 100PF 200V 5 AXIAL 1326400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
MA102A101JAA CAP CER 100PF 200V 5 AXIAL 700100 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.