Location : Home > M > MA-506 7.8432M-C3: ROHS
MA-506 7.8432M-C3: ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
MA-506 7.8432M-C3: ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA-506 7.8432M-C3: ROHS CRYSTAL 7.8432 MHZ 18.0PF SMD 79170 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MA-506 7.8432M-C3: ROHS CRYSTAL 7.8432 MHZ 18.0PF SMD 139800 EPSON 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MA-506 7.8432M-C3: ROHS CRYSTAL 7.8432 MHZ 18.0PF SMD 42025 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MA-506 7.8432M-C3: ROHS CRYSTAL 7.8432 MHZ 18.0PF SMD 139800 EPSON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-074-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
ASBM42F Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Orange 12-22 AWG
ASBM42F Amphenol PCD 147350 2016+ TERM BLOCK 4CONT DIN 6MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
ASBM42F Amphenol PCD 288930 2016+ TERM BLOCK 4CONT DIN 6MM ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15220126601000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
315-93-108-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-108-41-001000 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-93-108-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157770 2016+ CONN STRIP SOCKET 8POS LO PRO Unitronix Electronics Limited
315-93-108-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297950 2016+ CONN STRIP SOCKET 8POS LO PRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-93-108-41-001000 MILL-MAXMF 1150 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
3010-26-003-12-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
3010-26-003-12-00 CNC Tech 157560 2016+ CONN HEADER 0.100 26 POS Unitronix Electronics Limited
3010-26-003-12-00 CNC Tech 289150 2016+ CONN HEADER 0.100 26 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3010-26-003-12-00 IC 59590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1969603-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 24 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
1788583 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Receptacle, Male Pins 0.200" (5.08mm) Board Mount
1788583 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1788583 Phoenix Contact 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08 GRN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1788583 Phoenix Contact 299130 2016+ TERM BLOCK RCPT 7POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com