Location : Home > M > MA-506 36.8640M-C0: ROHS
MA-506 36.8640M-C0: ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
MA-506 36.8640M-C0: ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA-506 36.8640M-C0: ROHS CRYSTAL 36.8640 MHZ 18.0PF SMD 79050 EPSON 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MA-506 36.8640M-C0: ROHS CRYSTAL 36.8640 MHZ 18.0PF SMD 57459 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
MA-506 36.8640M-C0: ROHS CRYSTAL 36.8640 MHZ 18.0PF SMD 79050 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MA-506 36.8640M-C0: ROHS CRYSTAL 36.8640 MHZ 18.0PF SMD 139810 EPSON 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386107604 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate