Location : Home > M > MA-506 15.0000M-C0:ROHS
MA-506 15.0000M-C0:ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
MA-506 15.0000M-C0:ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA-506 15.0000M-C0:ROHS CRYSTAL 15.0000MHZ 18PF SMD 78250 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MA-506 15.0000M-C0:ROHS CRYSTAL 15.0000MHZ 18PF SMD 78250 EPSON 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MA-506 15.0000M-C0:ROHS CRYSTAL 15.0000MHZ 18PF SMD 57009 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0110070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 6-14 AWG
853-87-026-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-87-026-30-001101 IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-026-30-001101 Preci-Dip 147010 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-026-30-001101 Preci-Dip 287590 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009483154 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
1640730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1640730000 Weidmuller 157750 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1640730000 Weidmuller 298810 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1779563 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1779563 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1779563 Phoenix Contact 147740 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1779563 Phoenix Contact 298150 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1970003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1970003 Phoenix Contact 147210 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1970003 Phoenix Contact 297970 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-534236-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-534236-6 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5-534236-6 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ CONN RCPT 12POS .100 DUAL T/H AU Unitronix Electronics Limited
5-534236-6 TE Connectivity AMP Connectors 299150 2016+ CONN RCPT 12POS .100 DUAL T/H AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0532610671 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Tin
1376136-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Gold
1376136-1 Electronics 27319 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1376136-1 Electronics 27319 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1376136-1 STOCK 46680 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
3010-16-003-12-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
3010-16-003-12-00 CNC Tech 157510 2016+ CONN HEADER 0.100 16 POS Unitronix Electronics Limited
3010-16-003-12-00 CNC Tech 298170 2016+ CONN HEADER 0.100 16 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1971798-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin