Location : Home > M > MA-505 27.2000M-C:ROHS
MA-505 27.2000M-C:ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
MA-505 27.2000M-C:ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA-505 27.2000M-C:ROHS CRYSTAL 27.2000MHZ 18PF SMD 139280 EPSON 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MA-505 27.2000M-C:ROHS CRYSTAL 27.2000MHZ 18PF SMD 41505 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MA-505 27.2000M-C:ROHS CRYSTAL 27.2000MHZ 18PF SMD 139280 EPSON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325222-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
416-87-242-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-242-41-007101 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-242-41-007101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-242-41-007101 Preci-Dip 287890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3037180 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 10-28 AWG
3037180 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3037180 Phoenix Contact 147640 2016+ FEED THROUGH TERM BLOCK 28-10AWG Unitronix Electronics Limited
1757470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1757470000 Weidmuller 147380 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1757470000 Weidmuller 299050 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC391LGBN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
NPPC391LGBN-RC IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPC391LGBN-RC NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC391LGBN-RC Sullins Connector Solutions 157050 2016+ CONN HEADER .100 39POS Unitronix Electronics Limited
826-22-026-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 26 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
826-22-026-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157730 2016+ CONN HDR SPRING DL 26POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
826-22-026-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278350 2016+ CONN HDR SPRING DL 26POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-104069-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-104069-4 Electronics 27150 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-104069-4 Electronics 27150 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-104069-4 TYCO 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0395205223 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1946110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1946110000 Weidmuller 157290 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1946110000 Weidmuller 297790 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com