Location : Home > M > MA-505 22.5000M-C:ROHS
MA-505 22.5000M-C:ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
MA-505 22.5000M-C:ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA-505 22.5000M-C:ROHS CRYSTAL 22.5000MHZ 18PF SMD 140080 EPSON 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MA-505 22.5000M-C:ROHS CRYSTAL 22.5000MHZ 18PF SMD 42305 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MA-505 22.5000M-C:ROHS CRYSTAL 22.5000MHZ 18PF SMD 140080 EPSON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-8425-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-8425-310C Aries Electronics 157390 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-8425-310C Aries Electronics 278850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com