Location : Home > M > MA-505 16.2570M-K0: ROHS
MA-505 16.2570M-K0: ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
MA-505 16.2570M-K0: ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA-505 16.2570M-K0: ROHS CRYSTAL 16.2570 MHZ 10.0PF SMD 77530 EPSON 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MA-505 16.2570M-K0: ROHS CRYSTAL 16.2570 MHZ 10.0PF SMD 57779 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
MA-505 16.2570M-K0: ROHS CRYSTAL 16.2570 MHZ 10.0PF SMD 77530 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MA-505 16.2570M-K0: ROHS CRYSTAL 16.2570 MHZ 10.0PF SMD 140130 EPSON 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DDZX9V1C-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 300MW SOT23-3
DDZX9V1C-7 ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DDZX9V1C-7 687549 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DDZX9V1C-7 DIODES 33000 16+ SOT-23 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DDZX9V1C-7 39195 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
LP207102MPR53 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
LP207102MPR53 Eaton 147120 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
LP207102MPR53 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP207102MPR53 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395281004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
915289 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 20 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 14-26 AWG
915289 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
915289 Weidmuller 288270 2016+ INTERFACE PLC FIELD 120VAC 16BKR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
915289 Weidmuller 8000 2012+ INTERFACE PLC FIELD 120VAC 16BKR EKT Electronics Co., Ltd
915289 Weidmuller 8000 2012+ INTERFACE PLC FIELD 120VAC 16BKR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1824850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1824850000 Weidmuller 288590 2016+ CONN TERM BLK 6PS 5.08MM R/A PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1824850000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 6PS 5.08MM R/A PCB EKT Electronics Co., Ltd
1824850000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 6PS 5.08MM R/A PCB SIMEN Electronics Co.,Ltd
1824850000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 6PS 5.08MM R/A PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd