Location : Home > M > MA-505 14.7450M-C0: ROHS
MA-505 14.7450M-C0: ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
MA-505 14.7450M-C0: ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA-505 14.7450M-C0: ROHS CRYSTAL 14.7450 MHZ 18.0PF SMD 77930 EPSON 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MA-505 14.7450M-C0: ROHS CRYSTAL 14.7450 MHZ 18.0PF SMD 57579 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
MA-505 14.7450M-C0: ROHS CRYSTAL 14.7450 MHZ 18.0PF SMD 77930 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MA-505 14.7450M-C0: ROHS CRYSTAL 14.7450 MHZ 18.0PF SMD 139930 EPSON 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387701206 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws