Location : Home > M > MA-406 19.2000M-G3: ROHS
MA-406 19.2000M-G3: ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
MA-406 19.2000M-G3: ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA-406 19.2000M-G3: ROHS CRYSTAL 19.2000 MHZ 20.0PF SMD 78130 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MA-406 19.2000M-G3: ROHS CRYSTAL 19.2000 MHZ 20.0PF SMD 139830 EPSON 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MA-406 19.2000M-G3: ROHS CRYSTAL 19.2000 MHZ 20.0PF SMD 42055 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MA-406 19.2000M-G3: ROHS CRYSTAL 19.2000 MHZ 20.0PF SMD 139830 EPSON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TZX22A-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 500MW DO35
TZX22A-TR IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZX22A-TR NEW 79050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TZX22A-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TZX22A-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 22 Volt 0.5W 10 EKT Electronics Co., Ltd
VN2222LLRLRAG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 150MA TO-92
VN2222LLRLRAG VISHAY 78000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1645960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1645960000 Electronics 27341 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1645960000 Weidmuller 297550 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395177806 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0395121010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1734144-2 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DVI-D, Dual Link Receptacle Connector 24 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal