Location : Home > M > MA-406 14.1400M-F3: ROHS
MA-406 14.1400M-F3: ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
MA-406 14.1400M-F3: ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA-406 14.1400M-F3: ROHS CRYSTAL 14.1400 MHZ SERIES SMD 78910 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MA-406 14.1400M-F3: ROHS CRYSTAL 14.1400 MHZ SERIES SMD 139610 EPSON 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MA-406 14.1400M-F3: ROHS CRYSTAL 14.1400 MHZ SERIES SMD 41835 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MA-406 14.1400M-F3: ROHS CRYSTAL 14.1400 MHZ SERIES SMD 139610 EPSON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2015 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2015 ERICSSON 11000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
2015 ERICSSON 18000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
714-43-135-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 35POS GOLD
714-43-135-31-018000 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-135-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157820 2016+ CONN SOCKET SIP 35POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-135-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278170 2016+ CONN SOCKET SIP 35POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-43-141-41-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0015453554 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
853-83-098-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold