Location : Home > M > MA-406 12.0000M-C3:ROHS
MA-406 12.0000M-C3:ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
MA-406 12.0000M-C3:ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA-406 12.0000M-C3:ROHS 687549 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MA-406 12.0000M-C3:ROHS CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD 42415 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MA-406 12.0000M-C3:ROHS 687549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N716A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 250MW DO35