Location : Home > M > M80-6154445
M80-6154445
10-2823-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
10-2823-90C Aries Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
10-2823-90C Aries Electronics 277870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-2823-90C Aries Electronics 8000 2012+ IC SOCKET 10POS .300 RT ANG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
10-2823-90C IC 58090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1634470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 44 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1634470000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1634470000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 44POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1634470000 Weidmuller 157040 2016+ TERM BLOCK HDR 44POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
4-102977-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 80 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-102977-0 TE Connectivity AMP Connectors 287550 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 52POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-102977-0 IC 56540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-102977-0 TE Connectivity AMP Connectors 287890 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 58POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-102977-0 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1734384 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole