Location : Home > M > M80-4E11005F2
M80-4E11005F2
RJHSE-5384 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
MS24264R22B12P7-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 12C 12#12 PIN RECP
MS27467T9F35AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
CBPW-15 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CBPW-15 Curtis Industries 147650 2016+ CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CBPW-15 IC 39990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CBPW-15 NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861400041YO2LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
861400041YO2LF Amphenol FCI 147560 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
861400041YO2LF FCI 9673 PROGressive TECHnologies EUROPE
87800-102 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
87800-102 Amphenol FCI 147590 2016+ FRICTION LATCH HEADER SR POL. Unitronix Electronics Limited
87800-102 FCI 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
87800-102 FCI 8000 2012+ FRICTION LATCH HEADER SR POL. Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MAT-10 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.500" (12.70mm) Barrier Block Connector, Screws
MAT-10 . 96500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAT-10 Semiconductor 20475 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
MAT-10 STOCK 43670 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
4-1437381-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.630" (16.00mm) Barrier Block Connector, Screws
4-1437381-3 IC 56830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546971-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546971-8 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387304612 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
YK50617330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50617330J0G Amphenol FCI 157550 2016+ CONN BARRIER STRP 17CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50617330J0G IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50617330J0G NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387490063 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CB J 6 ASY
215079-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
215079-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN FMALE-ON-BRD 4POS VERT T/H Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
215079-4 TYC 12500 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
0395045609 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)