Location : Home > M > M80-4752005
M80-4752005
A-2004-2-4-LP-R Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
D38999/26WF32AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
PT08E-22-34P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 34 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
CN1020A10G20S9-240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
1982200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1982200000 Weidmuller 147550 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1982200000 Weidmuller 287970 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
450-80-204-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
450-80-204-00-001101 IC 56760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-80-204-00-001101 Preci-Dip 157630 2016+ CONN HDR 4POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
450-80-204-00-001101 Preci-Dip 297330 2016+ CONN HDR 4POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BM09B-GVHS-TB(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Tin
BM09B-GVHS-TB(LF)(SN) JST 48000 SMD-connectors RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
BM09B-GVHS-TB(LF)(SN) JST Sales America Inc. 157780 2016+ CONN HEADER GVH 9POS SMD Unitronix Electronics Limited
829394-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
829394-3 42150 2012+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
829394-3 IC 57600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
829394-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 6POS VERT .100 GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
10-680-191T Aries Electronics 147730 2016+ 680 PROGRAM HEADERS/COVERS Unitronix Electronics Limited
10-680-191T IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-104-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-87-104-41-001101 Preci-Dip 298930 2016+ SOCKET 4.2 MM SOLDER TAIL SINGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-87-104-41-001101 STOCK 43200 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
293671-3 Connectors, Interconnects Solid State Lighting Connectors SSL Connector 6 Position Receptacle, Male Pins Board to Cable/Wire Solder