Location : Home > M > M80-4101201
M80-4101201
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB16 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 4-20 AWG
ATB16 TDK 6608000 20+PB 1608 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
ATB16 TDK 10000 2022+ SMD Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATB16 TDK/???? 100000 2021 603 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
ATB16 TDK/???ç³ 1024400 2020+ SMD IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
SMM-112-01-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
643232-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole, Right Angle Gold
19-0503-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 19POS GOLD
19-0503-30 Aries Electronics 157780 2016+ CONN SOCKET SIP 19POS GOLD Unitronix Electronics Limited
19-0503-30 Aries Electronics 278270 2016+ CONN SOCKET SIP 19POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
19-0503-30 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-080-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
1670120000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1670120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 90 23POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1670120000 Weidmuller 157720 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1670120000 Weidmuller 298890 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
422-87-218-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
422-87-218-41-001101 Preci-Dip 157270 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
422-87-218-41-001101 Preci-Dip 297790 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0430451802 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold