Location : Home > M > M80-4002001
M80-4002001
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
433100-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433100-11-0 IC 59760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1010300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 6-16 AWG
1010300000 Weidmuller 8000 2012+ CONN BLOCK TERMINAL GROUND 10MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1010300000 39776 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1010300000 Distributor 142610 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1010300000 IC 36320 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
803-43-080-30-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
821-22-008-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-008-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-008-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-008-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 8POS SNGL .217 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
821-22-008-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 8POS SNGL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-178293-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole, Right Angle Gold
826629-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
430505-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430505-21-0 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
09195167324 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
1-925369-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Green 0.100" (2.54mm)