Location : Home > M > M55342H10B60E4RWS
M55342H10B60E4RWS
Share on FacebookShare on Facebook
M55342H10B60E4RWS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M55342H10B60E4RWS n/a 68000 Vishay n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MAP55-4002 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 12V +/-12V 55W
MAP55-4002 789456 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MAP55-4002 789456 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
MAP55-4002 Originalne 48405 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CENB1121A2444Q01 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 24V 120W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
RS-2415SZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 2W 9-36VIN 15VOUT
RS-2415SZ IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS-2415SZ NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R0.25S8-0515 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 0.25W 5V IN 15V OUT
R0.25S8-0515 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R0.25S8-0515 NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R0.25S8-0515 Recom Power 5788 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
VI-JTM-EZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W