Location : Home > M > M55342H10B4B87RWS
M55342H10B4B87RWS
Share on FacebookShare on Facebook
M55342H10B4B87RWS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M55342H10B4B87RWS 1010 20000 Vishay Dale [MIL] 2013+ Stock QINYUAN ELECTRONICS (HK) LIMITED
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SWF100P-36-L Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 36V 100W
HBB15-1.5-AG Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER +/-12V 41W
HBB15-1.5-AG Power-One 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
HBB15-1.5-AG Power-One 8000 2015+ LNR SUP DBL OUT 12/15V CASE BB enkaite Electronics Co., Ltd
HBB15-1.5-AG Semiconductor 20195 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
LY3I4 AC24 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VAC Coil Socketable
LY3I4 AC24 NEW 97470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LY3I4 AC24 Omron 42105 1538+ RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LY3I4 AC24 Omron 5000 12+ RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LY3I4 AC24 Omron 8330 2014+ RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V Ameyic Electronics Limited