Location : Home > M > M55342E04B24B0RWS
M55342E04B24B0RWS
Share on FacebookShare on Facebook
M55342E04B24B0RWS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M55342E04B24B0RWS 1505 20000 Vishay Dale [MIL] 2013+ Stock QINYUAN ELECTRONICS (HK) LIMITED
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TU425S24E Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 300W
TU425S24E IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TU425S24E NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HWS30-3/A Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 3.3V 30W
HWS30-3/A 897465 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
HWS30-3/A 77680 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
HWS30-3/A N/A 98500 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
2981101 Relays Power Relays, Over 2 Amps Safety Relay 3PST (3 Form A) 24VDC Coil DIN Rail
2981101 Phoenix Contact 27930 15+ RELAY SAFETY 3PST 6A 24V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2981101 Phoenix Contact 88250 1525+ RELAY SAFETY 3PST 6A 24V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com