Location : Home > M > M505011F
M505011F
Share on FacebookShare on Facebook
M505011F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CM430890 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR MOD DUAL 800V 90A
CM430890 PRX 20000 2016+ Module IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
CM430890 PRX 100 15+ Module New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FQPF8N90C Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 900V 6.3A TO-220F
FQPF8N90C FAIRCHILD 99630 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FQPF8N90C FAIRCHILD 18000 2016+ TO-220F IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
FQPF8N90C NEW 78970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-18A-32-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X11.43MM T766
ATS-15E-205-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X6MM XCUT T412
GP2500S20-0.160-02-0816 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets THERMAL PAD 2500S20 8X16" 0.160"
ATS-02D-142-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
4305-002 Filters Feed Through Capacitors 500pF Feed Through Capacitor 200V 5A Axial