Location : Home > M > M50100SB600
M50100SB600
Share on FacebookShare on Facebook
M50100SB600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M50100SB600 OriginalNew 1850 CRYDOM 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
M50100SB600 MODUL 8076 CRYDOM 11-12+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
M50100SB600 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
M50100SB600 Module 75800 CRYDOM 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
M50100SB600 RoHS Compliant 40235 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
M50100SB600 MODULE POWER 100A 600V BRIDGE 2850 Crydom Co. 15+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-048-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-048-20-001101 IC 56870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-048-20-001101 Preci-Dip 147630 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
803-87-074-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-1546231-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546231-5 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546231-5 TE Connectivity AMP Connectors 157270 2016+ TERM BLOCK PLUG 25POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1546231-5 TE Connectivity AMP Connectors 297450 2016+ TERM BLOCK PLUG 25POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32-3574-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS
32-3574-11 Aries Electronics 147050 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS Unitronix Electronics Limited
32-3574-11 Aries Electronics 287810 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-082-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 82 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold