Location : Home > M > M40-4010346
M40-4010346
Share on FacebookShare on Facebook
M40-4010346 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M40-4010346 1.00MM PITCH SIL SMT HORIZONTAL 157130 Harwin Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CFTDW-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CFTDW-4 Curtis Industries 157650 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CFTDW-4 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CFTDW-4 NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-8240-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-8240-610C Aries Electronics 147170 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-8240-610C Aries Electronics 292250 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-094-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
MMS-136-02-L-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1546720-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1546720-9 IC 57280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
691373500019B Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
691373500019B 56120 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
691373500019B Wurth Electronics Inc 157150 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
691373500019B Wurth Electronics Inc 298810 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104549-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
104549-6 Electronics 26381 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
104549-6 Electronics 26381 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
90123-0110 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
90123-0110 Electronics 27280 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
90123-0110 IC 59670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
90123-0110 STOCK 45730 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
09185206902 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
0010845040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin