Location : Home > M > M3P100A-60
M3P100A-60
Share on FacebookShare on Facebook
M3P100A-60 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
855-87-084-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
M20-8760342 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
M20-8760342 Harwin Inc. 157690 2016+ 03+03 DIL VERT SMT HDR 350/RL Unitronix Electronics Limited
M20-8760342 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-8760342 NEW 77710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325043-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325043-23-0 IC 59830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
87215-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
87215-8 Electronics 26331 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
87215-8 Electronics 26331 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
58102-S61-21LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold, GXT?
58102-S61-21LF Amphenol FCI 157010 2016+ 2.00MM UNSHRD HDR Unitronix Electronics Limited
58102-S61-21LF Amphenol FCI 297870 2016+ 2.00MM UNSHRD HDR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1625670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1625670000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1625670000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 14POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1625670000 Weidmuller 156980 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
2-520262-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated