Location : Home > M > M3DDA-2418J
M3DDA-2418J
Share on FacebookShare on Facebook
M3DDA-2418J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M3DDA-2418J 2012+ 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CPE-460 Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 12V 41.8MM CHASSIS
CPE-460 CUI Inc 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
CPE-460 CUI Inc 8000 16+ BUZZER PIEZO 12VDC 300HZ W/WIRE Power Agency Co.,Ltd
CPE-460 CUI Inc 8000 16+ BUZZER PIEZO 12VDC 300HZ W/WIRE Futune Electronics Co.Limitd