Location : Home > M > M39003/09-0367H
M39003/09-0367H
Share on FacebookShare on Facebook
M39003/09-0367H distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-6173H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.22UF 5% 50V AXIAL
M39003/01-6173H NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-6173H Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
0326.500VXP Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 125VDC
BK/AGC-V-1/10-R Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG
BK/GMA-2-R Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
2037-09-A Circuit Protection Gas Discharge Tube Arresters (GDT) GDT 90V 20% 5KA