Location : Home > M > M39003/01-5473
M39003/01-5473
Share on FacebookShare on Facebook
M39003/01-5473 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-5241H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 82UF 5% 20V AXIAL
M39003/01-5241H IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-5241H NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-5241H Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
594D227X9010D2T035 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 220UF 10V 10% 2917
594D227X9010D2T035 IC 56190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
594D227X9010D2T035 Vishay Sprague 1508700 15+ CAP TANT 220UF 10V 10 2917 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
594D227X9010D2T035 Vishay Sprague 881700 1525+ CAP TANT 220UF 10V 10 2917 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8340-F130-K3M2-A2H0-10A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG 10A 240VAC 80VDC
T11-1-3.00A-9555-52-V Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
03321.25HXP Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 125VDC
SSTC 750 Circuit Protection Fuses FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC
15KPA26A Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 26VWM 44VC AXIAL
JANTX1N6153A Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 22.8VWM CPKG AXIAL
MART100KP54CAE3 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 54VWM 106VC CASE5A
MXP4KE51AE3 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 43.6VWM 70.1VC DO41
A5KP180A-G Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 180VWM 291.6VC R-6
TV15C850J-G Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 85VWM 137VC SMC
SM15T100CA-M3/57T Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 85.5VWM 137VC DO-214AB
TPSMA6L45A Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMA
B1101UALTP Circuit Protection TVS - Mixed Technology BATTRAX SLIC DUAL NEG 50A MS013
ROV20H221K-2 Circuit Protection TVS - Varistors, MOVs VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
LCP1521SRL Circuit Protection TVS - Thyristors THYRISTOR 100A 8SOIC
V18MLA1206NHAUTO Circuit Protection TVS - Varistors, MOVs VARISTOR 25V 150A 1206
122A13239X Connectors, Interconnects Backplane Connectors - DIN 41612 CONN 32POS A+B 2.5MM W/CLIP
M39003/01-5472H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.33UF 5% 50V AXIAL
M39003/01-5472H IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-5472H NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-5473H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.39UF 5% 50V AXIAL