Location : Home > M > M30R105K5-F
M30R105K5-F
Share on FacebookShare on Facebook
M30R105K5-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M30R105K5-F CAP CER 1UF 50V 10 RADIAL 50000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
M30R105K5-F CAP CER 1UF 50V 10 RADIAL 1410200 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
M30R105K5-F CAP CER 1UF 50V 10 RADIAL 894800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
M30R105K5-F 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
M30R105K5-F 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
M30R105K5-F Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.0uF 50V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com