Location : Home > M > M2GL100-1FCG1152
M2GL100-1FCG1152
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
82340-1646 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment CUSTOM 2-PART PVC COVER RAMP
82340-1646 IC 59980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
74005-2454 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UM5-2454 SAFETY MAT
NB100LVEP222MNG Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer IC 1GHz 52-VFQFN Exposed Pad
NB100LVEP222MNG N/A 98500 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NB100LVEP222MNG ON Semiconductor 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NB100LVEP222MNG SEMI 100 16+ QFN52 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
E5GC-QX2A6M-015 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount
E5GC-QX2A6M-015 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E5GC-QX2A6M-015 NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
E5EC-RX4D5M-010 NEW 85950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CD4541BME4 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Programmable Timer IC 100kHz 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
CD4541BME4 Electronics 27761 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
CD4541BME4 IC 39890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CD4541BME4 TI 57529 15+ IC OSC PROG TIMER 100KHZ 14SOIC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
70151-1190 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
LC4256ZE-5TN100C LATTIC 48000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
IS62WV51216EBLL-45TLI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 8MB LP 45NS 44TSOP
IS62WV51216EBLL-45TLI ISSI 39664 NEW RoHS IC SRAM 8MB LP 45NS 44TSOP FindCores Electronics Inc.
IS62WV51216EBLL-45TLI ISSI 41895 1516+ IC SRAM 8MB LP 45NS 44TSOP Alphatek Technology Limited
IS62WV51216EBLL-45TLI ISSI 57319 1415+ IC SRAM 8MB LP 45NS 44TSOP Unitronix Electronics Limited
350-V3-121-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-V3-121-00-006101 Preci-Dip 157060 2016+ CONN HDR 21POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-V3-121-00-006101 Preci-Dip 288310 2016+ CONN HDR 21POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015912620 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 62 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
2-644751-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
2-644751-3 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2-644751-3 TE Connectivity AMP Connectors 279090 2016+ CONN HEADER 23POS R/A .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-644751-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-644751-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 23POS R/A .156 TIN TPC Global Service Co.Ltd.
86840-452HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 52 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
86840-452HLF Amphenol FCI 157180 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
86840-452HLF Amphenol FCI 288390 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-104894-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 100 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1-104894-0 Original 39655 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1-104894-0 STOCK 46590 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2-1445101-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
2-1445101-4 TE Connectivity AMP Connectors 287710 2016+ CONN HEADER 4POS R/A 30GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1445101-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-1445101-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 4POS R/A 30GOLD SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77313-129-08 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77313-129-08 FCI 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
77313-129-08 Amphenol FCI 278490 2016+ BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
852-10-094-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 94 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
852-10-094-30-002101 IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-10-094-30-002101 Preci-Dip 147020 2016+ CONN HDR 94POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
852-10-094-30-002101 Preci-Dip 298310 2016+ CONN HDR 94POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com