Location : Home > M > M22R-EG-T2
M22R-EG-T2
Share on FacebookShare on Facebook
M22R-EG-T2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M22R-EG-T2 INDICATOR GREEN 220VAC LED 19000 Omron Automation and Safety n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
350-10-129-00-024101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 29 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-129-00-024101 Preci-Dip 147460 2016+ CONN HDR 29POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-129-00-024101 Preci-Dip 297750 2016+ CONN HDR 29POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0741640022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold