Location : Home > M > M22-2531005
M22-2531005
Share on FacebookShare on Facebook
M22-2531005 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M22-2531005 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-064-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
325320-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325320-15-0 IC 59690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PPPN061BFCN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
T37163-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37163-18-0 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37163-18-0 NEW 98850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-770178-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole Tin
1-770178-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 6POS VERT .163 TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
812-22-039-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 39 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-039-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-039-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 39POS SNGL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-039-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 39POS SNGL .410 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-039-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 39POS SNGL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1998904 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) Vertical Through Hole
1998904 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1998904 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1998904 Phoenix Contact 298290 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1969582-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
1-1969582-6 TE Connectivity AMP Connectors 157880 2016+ CONN HDR PLUG Unitronix Electronics Limited
0395205116 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-794615-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)