Location : Home > M > M2023S3A2G45
M2023S3A2G45
Share on FacebookShare on Facebook
M2023S3A2G45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M2023S3A2G45 2012+ 8000 NKK Switches 2012+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D682Z25Z5UH65J5R Capacitors Ceramic Capacitors 6800pF -20%, +80% 100V Z5U Ceramic Capacitor -30¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole Radial, Disc 0.256" Dia (6.50mm)
D682Z25Z5UH65J5R IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D682Z25Z5UH65J5R Vishay BC Components 1516500 15+ CAP CER 6800PF 100V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
D682Z25Z5UH65J5R Vishay BC Components 889500 1525+ CAP CER 6800PF 100V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
D682Z25Z5UH65J5R Vishay BC Components 899500 NEW RoHS CAP CER 6800PF 100V RADIAL FindCores Electronics Inc.
SQCAEM470JAJME\500 Capacitors Ceramic Capacitors 47pF ¡À5% 150V M Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0605 (1613 Metric) 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
SR302C104KARTR1 Capacitors Ceramic Capacitors 0.10¦ÌF ¡À10% 200V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Radial 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
M2033BB1W01-RC Switches Toggle Switches Toggle Switch 3PDT Panel Mount
M2033BB1W01-RC IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M2033BB1W01-RC N/A 54 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
M2033BB1W01-RC NEW 78190 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
M2033BB1W01-RC NEW 78190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7103SCWAV2QE22 Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount, Right Angle, Vertical
7103SCWAV2QE22 IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FLUKE-700P30 789456 13+ fenyang electronics co.,ltd
FLUKE-700P30 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FLUKE-700P30 NEW 78670 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
FLUKE-700P30 NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EM4911A-80-0# Test and Measurement Test Leads - Banana, Meter Interface 80.0" (2032.00mm) Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable To Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable Patch Cord 1000VAC (1kV)
EM4911A-80-0# IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EM4911A-80-0# NEW 98670 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
EM4911A-80-0# NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1339636-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses HD-I 5EMPO062F070O BENCH/LM
9008340000 Tools Screw and Nut Drivers 0.8mm x 4mm Slotted Screwdriver 8.27" (210.0mm)
9008340000 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9008340000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
9008340000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ PXT Direct Electronics Co.,Ltd
9008340000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
1212559 Tools Screw and Nut Drivers #1 Phillips Screwdriver 7.01" (178.0mm)
1212559 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
74464 Tools Screw and Nut Drivers - Bits, Blades and Handles TORX DOUBLE END BIT T10 X 65MM 2
74464 Factory 1000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
74464 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
74464 FINDER 10 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
60131 Tools Sockets, Socket Handles HANDLE SLIDING T-HAND 1/4" 4.50"